Akcje promocyjne w galeriach  

Akcja promocyjna w galerii handlowej? Problem z pomysłem na atrakcję?

Akcja promocyjna w galerii to ciekawa i skuteczna forma pozyskiwania klientów – o ile przyciągnie uwagę grupy docelowej, o co dziś niestety coraz trudniej. Organizacja oryginalnego eventu w galerii to nie lada wyzwanie! Dla wielu klientów galerie handlowe są już niemal drugim domem. To już nie tylko popularne miejsce zakupów, ale również relaksu, wypoczynku, rozrywki i spotkań z najbliższymi. Nie wiesz, jak trafić do gości centrum handlowego?

Zaskakuj, a sam będziesz zaskoczony rezultatem!

Jestem wyjątkowo towarzyskim i pewnym siebie trycyklem. Uwielbiam kontakt z ludźmi – podobno przyciągam uwagę i nie można mnie nie lubić. Pewnie dlatego, że kocham zaskakiwać! Uczyłem się w końcu od mistrza – mój Pan jest rewelacyjnym animatorem, który rozbawi nawet największego ponuraka. Na Twojej akcji promocyjnej stanę się specjalistą od wizerunku, reklamy, marketingu i promocji. Będę magnesem i skutecznym wabikiem, który zapewni Ci ogromne zainteresowanie i wielką frekwencję.
Przyjadę do wyznaczonej przez Ciebie galerii handlowej i oczaruję Twoich klientów! Mój Pan będzie elegancko ubrany, a jego niesamowity kapelusz zrobi wrażenie na każdym. Możemy wybrać się na spacer w najbliższej okolicy galerii i zachęcać przechodniów do odwiedzenia Twojej akcji promocyjnej. Mój Pan jest także czarodziejem i potrafi wymyślić śmieszny spektakl dopasowany do Twojej wizji eventu lub oferty. Będziemy rozmawiać z przechodniami, rozdawać ulotki, gadżety reklamowe lub upominki. Na miejscu natomiast chętnie odegram rolę nietypowej atrakcji (aktor ze mnie pierwsza klasa!). Mój Pan może poprowadzić również konkursy i zabawy dla uczestników. Ze mną ogranicza Cię tylko wyobraźnia, ale nie martw się – moja jest ogromna, a mojego Pana jeszcze większa.

Nie daj się zaskoczyć konkurencji! Skontaktuj się z moim Panem i zaproś nas na swoją akcję promocyjną w galerii!

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie zatrudnić? Zapraszam do kontaktu!

Na wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco. W sytuacjach pilnych prosimy o telefon.

Telefon:

+48 506 262 345

Kontakt:

mario@retrocycling.pl