Atrakcja na eventy

Organizujesz event i chcesz zaskoczyć gości oryginalną niespodzianką?

Przejadły Ci się już oklepane atrakcje eventowe? Twoi pracownicy omijają eventy firmowe szerokim łukiem, a kontrahenci ziewają po kątach podczas targów i konferencji? A może szukasz atrakcji z wielkim WOW, która stworzy niezapomnianą atmosferę wokół Twojej imprezy okolicznościowej lub zabawy plenerowej dla dzieci?

Pamiętaj, że oryginalne atrakcje na eventy są podstawą każdej udanej imprezy!

Zaproś mnie na swój event – ze mną nuda nie istnieje, a prestiż rośnie. Mój styl retro zaczaruje wszystkich gości Twojego wydarzenia! Bez względu na to, czy organizujesz imprezę dla pracowników, konferencję, szkolenie czy targi – sprawię, że Twoje wydarzenie jeszcze długo będzie gościć w pamięci i na językach uczestników! Jako trycykl z charakterem gwarantuję pozytywne emocje i niezapomniane wrażenia!

Przyjadę w umówione miejsce ze świetnie ubranym kierowcą (wiem, co mówię – sam pilnuję jego garderoby, w końcu liczy się styl i klasa). Mój Pan nie tylko rewelacyjnie wygląda w eleganckim fraku i cylindrze, ale również zaraża uśmiechem każdego, kto znajdzie się w zasięgu jego nieodpartego uroku. Możemy wspólnie rozdawać gadżety reklamowe, pozować do brandowanych zdjęć (mówiłem już, że jestem wyjątkowo fotogenicznym trycyklem?) lub zaprosić uczestników na niezapomnianą przejażdżkę – na mojej wygodnej kanapie zmieszczą się jednorazowo dwie osoby dorosłe i dziecko. Mój Pan wozi ze sobą zawsze zapas gadżetów retro, które chętnie wypożycza uczestnikom eventu do oryginalnych, pamiątkowych zdjęć. Wytworne kapelusze, fascynatory, piękne szale… każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja również lubię się przebierać – możesz mnie obrandować, by każdy wiedział, że jestem tu dzięki Tobie!

Mój Pan może również zabawić Was śmiesznymi sztuczkami, jest czarodziejem, a jego magiczne triki przyciągną jeszcze więcej uwagi!

Koniecznie skontaktuj się z moim Panem i zarezerwuj termin dla swojego eventu! Mamy również zaprzyjaźnionego fotografa – jeśli tylko chcesz, może z nami przyjechać!

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie zatrudnić? Zapraszam do kontaktu!

Na wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco. W sytuacjach pilnych prosimy o telefon.

Telefon:

+48 506 262 345

Kontakt:

mario@retrocycling.pl