Pokaz bicykli i trycykli

Chcesz zorganizować imprezę rowerową lub pokaz bicykli i trycykli, ale nie masz do tego głowy?

Miłośników rowerów nie brakuje. Przybywa również ciekawych imprez tematycznych oraz pokazów bicykli i trycykli. Popularnością cieszą się zwłaszcza te zabytkowe, stare modele, które mają swoją duszę. Chcesz zorganizować imprezę rowerową, ale taką z prawdziwego zdarzenia, w której weźmie udział wiele różnych bicykli i trycykli? A może organizujesz event i chcesz, aby jedną z atrakcji był pokaz bicykli i trycykli? Co powiesz, by trycykl retro, jakiego jeszcze świat nie widział, zajął się organizacją tego wydarzenia?

Impreza rowerowa, której nie zapomnisz!

Cięgnie mnie do ludzi i fajnych wydarzeń. Ciągnie mnie również do przedstawicieli mojego rowerowego świata. Taki ze mnie towarzyski i imprezowy trycykl. Mam wielu fajnych kolegów na dwóch i trzech kółkach, którzy chętnie wezmą udział w Twojej imprezie rowerowej. Zorganizujemy wspólnie pokaz bicykli i trycykli taki, że szczęka opada! Obawiasz się, czy impreza się uda, a frekwencja dopisze? Spokojnie! Wraz z kolegami i moim Panem rozkręcimy każde towarzystwo, nawet to lekko przyrdzewiałe!

Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Ja i moi koledzy bicykle będziemy pozować do zdjęć, pokazywać swoje umiejętności i wozić chętnych gości po okolicy. Mój Pan, który jest nie tylko świetnym kierowcą, ale i najlepszym animatorem jakiego znam, zajmie się organizacją imprezy. Tu nikt nie będzie się nudził – opowiemy o historii rowerów w sposób ciekawy i porywający, poopowiadamy ciekawostki, poprowadzimy zabawy i konkursy, naukę jazdy na nietypowych rowerach. Porozdajemy też ulotki i upominki. Mamy też zaprzyjaźnionego fotografa, który może wszystko uwiecznić na rewelacyjnych zdjęciach.

Skontaktuj się koniecznie z moim Panem! To człowiek z prawdziwą pasją – jestem pewien, że Cię nią zarazi!

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie zatrudnić? Zapraszam do kontaktu!

Na wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco. W sytuacjach pilnych prosimy o telefon.

Telefon:

+48 506 262 345

Kontakt:

mario@retrocycling.pl