Promowanie produktów i usług

Chcesz wypromować ciekawy produkt lub działalność?

Promowanie produktów i usług

Chcesz wypromować ciekawy produkt lub działalność?

W dzisiejszych czasach reklama offline nie jest już tak prosta, jak kiedyś. Wpychane na ulicy na siłę ulotki trafiają do kosza, a zapatrzeni w smartfony przechodnie zdają się nie widzieć rzeczywistości niewirtualnej. Wszystko już kiedyś było – droga do klienta offline staje się coraz bardziej wyboista i tylko nietypowe formy promocji mają szansę na sukces.

W reklamie offline liczy się kreatywność!

Nieskromnie mówiąc jestem trycyklem, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Któż oparłby się mojemu niesamowitemu stylowi retro? Na mój widok wzdychają kobiety, podziwiają mnie mężczyźni, a dzieci aż otwierają buzie z wrażenia! Przyciągam wzrok, a moje wielkie, metalowe koła działają jak magnes na klientów. Zaproś mnie do promowania swoich produktów, a poznasz moc skutecznej reklamy.

Przyjadę do Ciebie w wyznaczone miejsce. Możemy wspólnie rozdawać na ulicy upominki, próbki, bony rabatowe i ulotki. Mój Pan to nie tylko świetny kierowca, ale również czarodziej i doskonały animator z poczuciem humoru i głową pełną szalonych pomysłów. Razem tworzymy zgrany team, któremu nikt się nie oprze. Taka reklama nie ma szans się nie udać. Wybierzemy się wspólnie do parku lub na event branżowy. Możesz mnie lekko wystroić np. dodając swoje logo w formie naklejek, tabliczek, chorągiewek czy balonów – brandowany trycykl to dopiero atrakcja!

W sprawie promocji produktów i usług skontaktuj się z moim Panem – myślę, że się polubicie!

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie zatrudnić? Zapraszam do kontaktu!

Na wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco. W sytuacjach pilnych prosimy o telefon.

Telefon:

+48 506 262 345

Kontakt:

mario@retrocycling.pl