Trycyklem na ślub, wesele i sesję

Szukacie pomysłu na oryginalne zdjęcia ślubne?

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Warto zadbać o to, by był niezapomniany. Zakochani uwielbiają utrwalać swoje uczucia na oryginalnych zdjęciach. To wspaniała pamiątka, do której wraca się latami. Czy można połączyć romantyzm i oryginalność? Oczywiście!

Jeśli miłosna sesja, to tylko z romantycznym retrotrycyklem!

Jestem wyjątkowo uczuciowym i wrażliwym trycyklem. Cóż poradzić – romantyk ze mnie ogromny. Ach, jak ja kocham miłość, którą widać w oczach zakochanej w sobie pary! Te czułe gesty, ciepłe spojrzenia, subtelna mowa ciała – język miłości jest przepiękny! Z przyjemnością będę towarzyszyć Wam podczas wyjątkowych, pełnych emocji i uczuć momentów. Sprawię, że będą niezapomniane. Wierzę w prawdziwą miłość i choć nie było mi jeszcze dane poznać tej jedynej Pani Trycyklowej, zadbam, by Wasza miłosna sesja zdjęciowa była idealna. Moje trycyklowe serce bije właśnie dla takich chwil!
Z przyjemnością zawiozę Was do kościoła lub urzędu, a gdy staniecie się małżonkami przewiozę Was na salę weselną, by uczcić ten cudowny dzień. Z dumą zastąpię limuzynę i sprawię, że nigdy nie zapomnicie tej przejażdżki! Mój Pan będzie elegancko ubrany we frak i cylinder – ja natomiast chętnie ubiorę się w kwiaty i wstążki. Mogę być również atrakcją na Waszym weselu – podejrzewam, że goście również będą chętnie robić sobie ze mną zdjęcia. Wybiorę się z Wami także w plener na oryginalną, romantyczną sesję zdjęciową w stylu retro. Do takich zdjęć będziecie wracać z uśmiechem i łezką w oku! Mamy również zaprzyjaźnionego fotografa – jeśli tylko chcesz, może z nami przyjechać!

Niezwykły Wodzirej na Wasze wesele

Jeśli marzycie o zabawie weselnej z klasą, mój Pan zaproponuje Waszym gościom gry i zabawy weselne, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Nie musicie się obawiać różnic międzypokoleniowych, ani tego, czy Wasze rodziny szybko się zintegrują. Dzięki animacjom mojego Pana wszyscy Wasi goście będą się doskonale bawić. Mój Pan ma też sporo retro rekwizytów, które może Wam pożyczyć podczas wesela. Ale to nie wszystko!
Wystarczy, że opowiecie mu krótko o tym jak się poznaliście, a mój Pan przekaże tę opowieść w zabawny i niepowtarzalny sposób. Spersonalizowany spektakl, oparty na historii miłości młodej pary, zachwyci i wzruszy wszystkich Waszych gości.
Mój Pan jest także Czarodziejem! Może zabawić Waszych gości magicznymi sztuczkami. W tym ważnym dniu jego pokaz pomoże Wam się odstresować i dostarczy jeszcze więcej niesamowitych wrażeń.
Możecie liczyć na jego zdolności rozkręcenia każdej imprezy! Różnorodny program animacji zagwarantuje wspaniałą zabawę, a spontaniczność i entuzjazm mojego Pana udzieli się Waszym gościom!

Koniecznie skontaktuj się z moim Panem i zarezerwuj termin dla swojego eventu! Mamy również zaprzyjaźnionego fotografa – jeśli tylko chcesz, może z nami przyjechać!

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie zatrudnić? Zapraszam do kontaktu!

Na wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco. W sytuacjach pilnych prosimy o telefon.

Telefon:

+48 506 262 345

Kontakt:

mario@retrocycling.pl