Wypożycz mnie do filmu!

Kochasz styl retro i chcesz tą miłością zarazić innych?

Jesteś fotografem lub filmowcem? A może organizujesz wystawę lub event w stylu retro? Ciekawe wydarzenie, sesja, zdjęciowa, film, reklama, teledysk? Szukasz atrakcji, która wpisze się w tematykę retro, a przy okazji wywoła zafascynuje oglądających i pozostanie w ich pamięci na długo?

Retro „rekwizyt” z duszą i klasą? Wiadomo, że trycykl!

Mówią, że jestem wyjątkowo przystojnym i dystyngowanym trycyklem, a moja retro uroda kradnie serca. Coś w tym jest, bo w kilku miastach mam już swoje wierne fanki i fanów. Ćwiczyłem również aktorstwo – całkiem nieźle radzę sobie na planie, a kamera mnie kocha. Zaproś mnie na swoje wydarzenie i sprawdź, co potrafię! Chętnie wezmę udział w Twoim nietypowym evencie lub sesji zdjęciowej, a także zagram w filmie, reklamie czy teledysku. Może poznam jakiś aktorów lub celebrytów i dam im swój autograf…

Przyjadę w umówione miejsce na moich wielkich, metalowych kołach, roztaczając wokół atmosferę retro. Zapozuję do ciekawych zdjęć lub wykażę się moimi umiejętnościami aktorskimi. Mój Pan chętnie wypożyczy Ci również swoją ogromną kolekcję ciekawych gadżetów retro. Masz inny pomysł? Nie krępuj się – trycykle nie mają zębów, więc z natury nie gryzę i możemy bezpiecznie negocjować warunki współpracy.

Zadzwoń do mojego Pana, by porozmawiać z nim o szczegółach! To bardzo sympatyczny i otwarty człowiek – z pewnością się dogadacie!

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie zatrudnić? Zapraszam do kontaktu!

Na wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco. W sytuacjach pilnych prosimy o telefon.

Telefon:

+48 506 262 345

Kontakt:

mario@retrocycling.pl